Acer Aspire 14 A14-52M-51S1
Acer Aspire 14 AI Copilot+ PC | 14" WUXGA Display | Intel Core Ultra 5 Processor 226V | NPU: Up to 40 Tops - GPU: Up to 53 Tops | Intel ARC 130V | 16GB...
Acer Aspire 14 AI Copilot+ PC | 14" WUXGA Display | Intel Core Ultra 5 Processor 226V | NPU: Up to 40 Tops - GPU: Up to 53 Tops | Intel ARC 130V | 16GB LPDDR5X | 512GB SSD | Wi-Fi 6E | A14-52M-51S1